Меблі на замовлення у Києві

Виготовлення меблів на замовлення

Меблі на замовлення

Наразі придбання кухні не викликає проблем. Якщо зайти в будь-який меблевий магазин вам запропонують будь-яку кухню, яку ви собі дозволите, однак у кожного господаря свої уподобання, а якщо придбати стандартну кухню, то під неї доведеться пристосовуватися, тому якщо ви бажаєте купити найбільш функціональну кухню – тож зверніть увагу на кухні вироблені на замовлення. Великий вибір найрізноманітніших рішень дозволить кожному покупцеві замовити кухню, що ідеально йому підходить.

Замовити меблі для кухні Ви можете у нас, чудові як за дизайном, так і за ціною. Ми запропонуємо якісні кухні які будуть тішити не лише зовнішнім виглядом, а й водночас недорогою ціною та сучасним виглядом. Велика гама кольорів матеріалів та індивідуальний підхід дозволяють нам пропонувати кухні на замовлення будь-яких розмірів з оригінальним дизайнами різних конфігурацій. Меблі на замовлення Київ.

Останнім часом все частіше купуються кухні з фасадами з пластику в алюмінієвій рамці (а зараз вже і у Пур-клеї!!!) – Пластик, сам по собі один з найнадійніших матеріалів, а при поєднанні з алюмінієвим профілем, конструкція фасаду стає ще більш довговічною. Також у пластику неймовірно великий вибір декорів. Пластик може бути як глянсовим, так і матовим. Матовий додає інтер’єру відчуття затишку та самотності, глянсовий пластик візуально розширює простір кімнати. Алюмінієві фасади виготовляються на основі ДСП або МДФ плити, на яку з двох боків наноситься пластик, який одягається в міцний алюмінієвий профіль (нагадую ще – а зараз вже і у Пур-клеї!!!). Меблі на замовлення.

Для швидкого прорахунку вашої кухні пропонуємо скористатися

Online Калькулятором кухні>>>

Меблі на замовлення

Шафа-купе – є одним з популярних предметів меблів з очевидними перевагами: компактна та містка. Так, як у шафи-купе розсувні двері, можна встановити і у вузькому коридорі, тому він не вимагає багато простору. Шафи-купе затишно почуваються спальні, кабінеті, коридорі, в дитячій або бібліотеці. Шафи-купе цілком справлятися з функціями міжкімнатних перегородок.

Шафи-купе бувають окремими і вбудованими. Продумавши внутрішнє наповнення шафи-купе, на малій площі вміщується величезна кількість речей. Шафи-купе чудово доповнюють дизайн передпокою. Шафи-купе Проектуємо та виготовляємо, відштовхуючись від переваг замовника, не ігноруючи призначення та розмір приміщення. Зроблені на замовлення шафи-купе будуть доповнювати вже наявні меблі як за кольором, текстурою так і за стилем. Виготовлення меблів на замовлення.

Для швидкого прорахунку вашої шафи пропонуємо скористатися

Online Калькулятором шафи>>>

 Переваги меблі на замовлення .

Меблі на замовлення

Меблі на замовлення Київ, виготовлені за індивідуальним замовленням – завжди перевершують їх готовий аналог у магазині, як за функціональністю, так і за якістю. Адже, продумати всі нюанси можна складаючи проект майбутніх меблів разом із замірником, і вирішити питання як по дизайну так і по розміщенню висувних ящиків, полиць їх габаритів та багато іншого. Важливо, що при виготовленні меблів на замовлення, у Вас є можливість, крім різноманітної фурнітури, вибрати кольори та текстури матеріалів з величезної палітри кольорів. Меблі на замовлення.

Якість виконання фабричних меблів, що продаються в магазинах, трохи кульгає так, як виробники не можуть приділяти багато уваги одному замовленню чого не скажеш при виготовленні індивідуальних меблів, і як правило в серійному виробництві меблів використовуються дешеві матеріали і фурнітура, адже термін служби меблів залежить від матеріалів. і якості виготовлення меблів.

Але треба врахувати що при виготовленні меблів на замовлення вам доводиться чекати від тижня до місяця, тоді як фабричні меблі ви можете придбати вже сьогодні та й користуватися. Тому якщо Вам потрібні якісні функціональні меблі по вашому дизайну, будемо раді Вам допомогти, якщо дешева – відразу купуйте її в магазині.

zakazmebeli.kiev.ua