Шафа в Передпокої

Передпокій є обличчям житла, яке створює перше враження у гостей про господаря квартири.
Розмір передпокою впритул впливає на вибираються Вами меблі. У тісний передпокій, куди не помістяться великі меблі, краще купити набір окремих предметів. У більш просторе приміщення, замість традиційної «передпочинку», краще поставити містку шафу-купе.
Комплект меблів для передпокою зазвичай складається з шафи, вішалки, дзеркала, полиці для капелюхів, тумби для взуття та комода з висувними ящиками. Крім того, у передпокої необхідно передбачити місце для сидіння – табурет, банкетку, пуф, лавку або щось інше.
Шафа-купе допоможе повністю вирішити проблему зберігання речей у передпокої. Розсувні або складні дверцята «купе» заощадять простір, а зручний внутрішній пристрій дозволить розмістити у ньому верхній одяг та взуття, головні убори та всі необхідні аксесуари. Вам не буде чого завантажувати передпокій поличками, вішалками, шафками та гачками.
Якщо ж ви замовите шафу із дзеркальними дверцятами, вона буде виглядати не як громіздка споруда, а просто великим дзеркалом від підлоги до стелі. Дзеркало створить ефект розширення простору. А якщо широкі двері, що ведуть в інші приміщення будинку, зробити розсувними, як у купе, відсунувши двері в бік, ви приберете стіну.
Багато виробників (в основному, вітчизняні) випускають корпусні меблі для передпокою, вони нагадують зменшену стінку з вітальні, доповнену гачками для верхнього одягу. Такі набори складаються з кількох секцій, які продаються в меблевих салонах та магазинах комплектами чи поелементно. Стиль передпокою має відповідати загальному стильовому рішенню будинку чи квартири. Однак вибір обмежений не тільки вашою фантазією, але й ціною меблів та оздоблювальних матеріалів.
При виборі колірної гами передпокою не забувайте, що колір створює ілюзію збільшення чи зменшення простору, зміни пропорцій приміщення. Світлі, холодні, пастельні тони інтер’єру візуально розширюють простір, а яскраві та теплі, навпаки, стискають його. У передпокої необхідно продумати систему освітлення. Верхнє світло повинне давати можливість уважно розглянути себе в дзеркало, а різноманітні бічні підсвічування допоможуть знайти в шафі потрібну річ.
Як матеріали у виробництві корпусних меблів для передпокоїв зазвичай застосовуються сучасні ДСП, МДФ та інші плити з надійним покриттям з натурального шпону та полімерів – ламінату та меламіну. Якщо дозволяють засоби, краще віддати перевагу МДФ як більш міцний та екологічно чистий матеріал.
Найбільш дорогі моделі корпусних меблів виготовлені з масиву деревини, зазвичай дерево у вигляді шпону використовується тільки для обробки фасадів. Ламінат та меламін застосовуються як штучні покриття для ДСП та інших плит. Меламіном покривають поверхні, не розраховані великі механічні навантаження, тоді як ламінат товщі, міцніше і довговічніше.
Дзеркальні дверцята шаф, деякі елементи розсувних міжкімнатних дверей, полиці для капелюхів і внутрішні полиці в шафах і вітринах можуть бути виготовлені із сучасного високоміцного скла. Таке скло, як і дзеркало, витримує не лише велику вагу, а й удари.