Дсп Egger

Egger

Група підприємств Egger – світовий виробник деревних матеріалів. Компанія здійснює виробництво плит ДСП, МДФ та ОСП. Вся меблева продукція компанії відрізняється чудовою якістю, надійністю та тривалим терміном експлуатації. Купити Еггер – це зробити правильний вибір для краси та практичності вашого інтер’єру. Візитна картка компанії Egger є спеціальна орієнтовано-стружкова плита Egger, що є своєрідним тришаровим матеріалом. Як сировина, як правило, використовують деревину сосни. ДСП Еггер, МДФ Еггер або ОСП Еггер – це завжди висока якість виконання, підвищена міцність, але водночас і еластичність.

Покриття воском верхнього шару плити Egger підвищує стійкість матеріалу до вологи. Фарба на таку плиту лягає рівним шаром, поверхня не вимагає додаткового шліфування.

ДСП Egger умовно ділять на шліфовані та нешліфовані. Кожна така плита має свої особливості. Залежно від того, для яких цілей застосовують ДСП Еггер, вибирають ДСП серед величезного асортименту, який пропонує ця компанія. Варто також відзначити, що існує великий вибір плит Еггер ДСП у різному виконанні – унікальний декор та текстура такого матеріалу дозволяє втілити навіть найсміливіші дизайнерські ідеї в оформленні, наприклад, кухонного простору.

Матеріали та Стільниці окремо від меблів не продаються!