Фарбовані фасади

Фарбовані фасади виготовляють із плити МДФ товщиною 16мм – 19мм фрезерують за контуром або поверхнею. Для надання декоративного вигляду шліфують, а потім фарбують спеціальними міцними фарбами. Залежно від обробки фактура поверхні може
бути від глибоко-матової до дзеркальної (глянсової). Колірна гама фасадів може налічувати сотні відтінків. Фарбовані фасади мають високу вологостійкість і термостійкість. Слабкою стороною фарбованих фасадів із МДФ можна вважати відносно невисоку опірність до стирання та вицвітання при тривалому впливі сонячних променів, при цьому фасади можна у будь-який момент оновити, що надає своєю чергою постійно нового вигляду виробу. Витрати оновлення фасадів у кілька разів менше, ніж придбання нових фасадів будь-яких видів. За бажанням клієнта нове покриття фасаду можна зробити іншим кольором.

Так, спочатку фасад кухні з МДФ грунтується, потім наноситься кілька шарів фарби, кожен із яких просушується, і по закінченню покривається лаком, після чого полірується. У виробничій гамі кухонь з емалевим покриттям є кілька сотень кольорів . . Таким чином, “кухні емаль” виглядають дуже ефектно. Особливості фарбованих фасадів полягають у тому, що їхня якість фасадів та зовнішній вигляд перевіряється відразу в момент виготовлення. Тобто будь-які варіанти шлюбу виправляються відразу ж і лише шляхом повної ситуації. Фарбований фасад ремонтно-придатний: за певних умов через значний проміжок часу його можна відновити. Додаткова перевага готового виробу з фарбованими фасадами в тому, що при бажанні його можна легко перефарбувати в будь-який необхідний колір.

Фарбовані фасади окремо від меблів не продаються!

RAL