Фасади МДФ у плівці

Плівкові фасади

Плівкові фасади  – гарна пропозиція в економ-сегменті. Вони сьогодні широко використовуються виробниками меблів. При відносно невеликій вартості Фасади МДФ у плівці мають привабливий вигляд, можуть бути кольоровими або імітувати породи дерева.

МДФ  це довговічний, міцний і практичний матеріал, тому він ідеально підходить для виготовлення меблевих фасадів. Привабливий зовнішній вигляд, стійкість до вологи та механічних пошкоджень дозволяють використовувати фасади з МДФ у виробництві різних меблів — кухонь, кабінетів, віталень, спалень і т.п.

На даний момент у нашу стандартну програму входить 19 малюнків фасадів та 52 кольори плівки ПВХ. Ми використовуємо тільки найякісніші матеріали –  плити МДФ  компаній  Egger  та  Kronospanплівку ПВХ  компаній  HornsschuchFine VinilRenolit  та  Benelit .

Фасади МДФ у плівці – Десять плюсів.

  • За механічними та функціональними характеристиками фасади з  МДФ (MDF) перевершують не тільки ДСП, але й фасади з натурального дерева.
  • При цьому  МДФ  як мінімум на 60-70% дешевше за натуральне дерево.
  • Фасади з  МДФ  вологостійкі, добре переносять дії кухонної пари, не набухають, не коробляться. Вироби із МДФ можуть бути встановлені у приміщеннях із відносною вологістю до 80%, проти 60% для дерев’яних виробів.
  • Фасади із  МДФ  стійкі до різних грибків та мікроорганізмів, що робить вироби із МДФ гігієнічними та безпечними у побуті.
  • Міцність  МДФ  забезпечується парафіну та природних сполучних речовин у міжволоконній взаємодії (лігнін). Тому за екологічністю МДФ (MDF) наближається до натурального дерева, що росло в екологічно чистій зоні.
  • На відміну від  ДСП , плиті із  МДФ  доступні будь-які способи обробки, завдяки чому можна зробити гарну фільонку, закруглені кути.
  • МДФ  в 1,8-2 рази міцніший за деревостружкових плит. Завдяки цьому МДФ значно краще, ніж ДСП, утримує кріплення.
  • МДФ  в 1,5-2 рази менше, ніж  ДСП , набухає у воді, а також має набагато більш високу стабільність розмірів.
  • Дрібнофракційність базового матеріалу  МДФ  забезпечує плиті однорідність та рівний розподіл волокон по всій товщині, а також гладку, рівну та щільну поверхню. Що практично унеможливлює виникнення дефектів при виробництві фасадів.

Фасади МДФ у плівці окремо від меблів не продаються!