Фасади МДФ у плівці
Плівкові фасади
Плівкові фасади – гарна пропозиція в економ-сегменті. Вони сьогодні широко використовуються виробниками меблів. При відносно невеликій вартості Фасади МДФ у плівці мають привабливий вигляд, можуть бути кольоровими або імітувати породи дерева.
МДФ це довговічний, міцний і практичний матеріал, тому він ідеально підходить для виготовлення меблевих фасадів. Привабливий зовнішній вигляд, стійкість до вологи та механічних пошкоджень дозволяють використовувати фасади з МДФ у виробництві різних меблів — кухонь, кабінетів, віталень, спалень і т.п.
На даний момент у нашу стандартну програму входить 19 малюнків фасадів та 52 кольори плівки ПВХ. Ми використовуємо тільки найякісніші матеріали – плити МДФ компаній Egger та Kronospan , плівку ПВХ компаній Hornsschuch , Fine Vinil , Renolit та Benelit .
Фасади МДФ у плівці – Десять плюсів.
- За механічними та функціональними характеристиками фасади з МДФ (MDF) перевершують не тільки ДСП, але й фасади з натурального дерева.
- При цьому МДФ як мінімум на 60-70% дешевше за натуральне дерево.
- Фасади з МДФ вологостійкі, добре переносять дії кухонної пари, не набухають, не коробляться. Вироби із МДФ можуть бути встановлені у приміщеннях із відносною вологістю до 80%, проти 60% для дерев’яних виробів.
- Фасади із МДФ стійкі до різних грибків та мікроорганізмів, що робить вироби із МДФ гігієнічними та безпечними у побуті.
- Міцність МДФ забезпечується парафіну та природних сполучних речовин у міжволоконній взаємодії (лігнін). Тому за екологічністю МДФ (MDF) наближається до натурального дерева, що росло в екологічно чистій зоні.
- На відміну від ДСП , плиті із МДФ доступні будь-які способи обробки, завдяки чому можна зробити гарну фільонку, закруглені кути.
- МДФ в 1,8-2 рази міцніший за деревостружкових плит. Завдяки цьому МДФ значно краще, ніж ДСП, утримує кріплення.
- МДФ в 1,5-2 рази менше, ніж ДСП , набухає у воді, а також має набагато більш високу стабільність розмірів.
- Дрібнофракційність базового матеріалу МДФ забезпечує плиті однорідність та рівний розподіл волокон по всій товщині, а також гладку, рівну та щільну поверхню. Що практично унеможливлює виникнення дефектів при виробництві фасадів.