Фасади з Пластику

Ми пропонуємо Вам понад сто декорів пластику на будь-який смак. Пластик – дуже міцний, термостійкий, легко чиститься, стійкий до стирання, ідеально підійде для Вашої кухні чи ванної кімнати. Ми завжди раді допомогти Вам вдало скомбінувати сучасні матеріали, декоративний  hpl пластик  та створити привабливий дизайн, покращити декор у Вашому домі. Фасади з Пластику.

Пластик hpl

Пластик HPL  (High Pressure Laminate) – це пластик високого тиску, найбільш сучасний та багатофункціональний матеріал. Пластик  hpl  буде ніби міцна кольчуга захищати меблеві фасади від усіх зовнішніх впливів.

Пластик  hpl заслужив роль лідера завдяки своїм практичним властивостям. Адже  пластик  це термостійкий, вологостійкий, хімостійкий і стійкий до стирання матеріал. Пластик  не тільки стійко продовжує термін служби ваших меблів, а й полегшує роботу нашим фахівцям. Пластик  не кришиться при розкрої, зручний у зберіганні та транспортуванні.
У технології постформінгу, пластик hpl також продовжує відповідати своїм міцним характеристикам. Пластик  hpl не тріскається, легко піддається постформінгу на маленьких радіусах, свердлиться, фрезерується. Ви можете сміливо застосовувати  пластик  у будь-яких цілях. Він екологічно безпечний та естетично гарний. Не боячись вицвітання,  пластик  може встановлюватися в будь-якому місці, нехай навіть на яскравому і сонячному.

Фасади з Пластику окремо від меблів не продаються!

Але у нас є послуга  ЗАМІНА ФАСАДІВ >>

Декори фасадів пластиаку

Звертаємо Вашу увагу, що через особливості сприйняття інформації людським оком та індивідуальних налаштувань моніторів кольори на екрані можуть відрізнятися від реальних кольорів продукції