Кухні на замовлення Київ

Кухні з пластику – відрізняються функціональністю, зовнішнім виглядом  і здатні задовольнити господиню. На відміну від ДСП,  кухні з пластику стійкі до різних навантажень. Таким як:  хімічні, механічні і температурні. Поверхня кухні з пластику добре переносить удари і майже не пошкоджується. Так само з таких кухонь не складно видалити плями жиру, використовуючи звичайні миючі засоби.

Кухні з пластику володію термостійкістю, завдяки покриттю із пластику, яка важлива на кухні. Відрізняються довговічністю, і термін служби перевищує традиційні кухонні набори. Пластичні кухні не принесуть великої кількості турбот господарям, володіючи властивостями водовідштовхування, вони продовжують термін служби. Останнім часом все частіше купуються кухні з фасадами з пластику в алюмінієвій рамці – Пластик, сам по собі один з найнадійніших матеріалів, а при поєднанні з алюмінієвим профілем, конструкція фасаду стає ще більш довговічною. А цієї миті при появі ПУР Поклейки стали виглядати ще цілісніше!

Online Калькулятор кухні >>

Також у нас є послуга ЗАМІНА ФАСАДІВ >>

Кухні з Пластика

Пластик може бути як глянсовим, так і матовим. Матовий додає інтер’єру відчуття затишку та самотності, глянсовий пластик візуально розширює простір кімнати. Алюмінієві фасади виготовляються на основі ДСП або МДФ плити, на яку з двох боків наноситься пластик, який одягається в міцний алюмінієвий профіль.

Пластикові фасади – готові служити майже вічно, тому що є стійкими до пошкоджень і подряпин. Вони так само зносостійкі і вологостійкі. Отже, проаналізувавши співвідношення ціни-якості, можна точно сказати, що кухні з пластику здатні задовольнити запити будь-яких покупців. Зараз покупка кухні не викликає особливих проблем. Заходячи в будь-який меблевий магазин Вам пропонують будь-яку кухню, яку ви можете собі дозволите, але у кожного господаря свої смаки, і якщо купувати стандартну кухню, як не крути під неї належить пристосовуватися, тому, кухні виготовлені на замовлення заслуговують на окрему увагу при бажанні мати максимально функціональну кухню. Величезний вибір колірних і дизайнерських рішень дозволить замовити кухню кожному покупцеві, яка ідеально йому підходить. Ми пропонуємо якісні кухні, які радують не тільки сучасним зовнішнім виглядом, але й недорогою ціною. матеріалів та кольорів у поєднанні з індивідуальним підходом, дозволяє запропонувати кухні на замовлення з унікальним дизайном,
будь-якого розміру та конфігурації.