Піскоструминний малюнок

Піскострум

– це технологія обробки скляної поверхні повітряним піщаним струменем високого тиску, що утворюється в результаті змішування стисненого повітря і піску (абразиву). За допомогою такої технології можна матувати скло або дзеркало або наносити на нього різноманітні візерунки – Піскоструминний малюнок. Дзеркальні фасади з нанесеним на поверхню піскоструминним малюнком виглядають дуже вишукано та неповторно!

Досить популярним стало використання піскоструминної обробки дзеркальних скляних фасадів шаф-купе, виконаних у класичному стилі або стилі хай-тек. Використовуючи такий спосіб матування, можна створювати зображення, що мають обсяг. Примітно те, що основа необробляється ніякими хімічними речовинами, а в певних місцях просто знімається задана товщина поверхні.
Піскоструминна обробка не тільки забезпечує гарний декор корпусних меблів, але робить ці меблі досить практичними. Поверхня, яка була оброблена піскоструминним способом, стійка до різних температурних і хімічних впливів. Цей досить простий з технічної точки зору спосіб обробки поверхонь забезпечує багатий вміст виробу. Технологію піскоструминної обробки поверхонь можна вважати гідною альтернативою досить складним методикам нанесення різних зображень на дзеркальні іскляні поверхні. Завдяки простоті та високій якості одержуваних зображень, піскоструминна обробка різних поверхонь стає все більш популярною.

Варіанти ресунків  піскоструменя можна скачати

<ТУТ>  (127Mb)

і <ТУТ>  (56Mb)