Шафи-купе на замовлення

Шафи-купе – є одним з популярних предметів меблів з очевидними перевагами:  компактний та ємний. Так як у  шафи-купе розсувні двері, шафи-купе можна встановити і у вузькому коридорі, тому він не вимагає багато простору. Шафи купе затишно себе почувають спальні, кабінеті, коридорі, в дитячій або бібліотеці. Шафи-купе повністю справлятися з функціями міжкімнатних перегородок. Шафи купе. бувають окремо стоять і вбудованими. Продумавши внутрішнє наповнення шафи-купе, на малій площі вміщується величезна кількість речей. Шафи-купе чудово доповнюють дизайн передпокою. і виготовляємо, відштовхуючись від переваг замовника, не ігноруючи призначення та розмір приміщення. Зроблені  на замовлення шафи купе будуть доповнювати з вже наявними меблями як за кольором, текстурою так і за стилем.

Розрахунок вартості шафи-купе>>

Так які ж переваги шафи-купе?

  • Завдяки певним елементам наповнення,  простір всередині шафи використовується максимально ефективно;
  • Шафи-купе проектуються та виготовляються , з урахуванням побажання замовника та нюансів приміщень;
  • Є шанс використати підлогу, стіни та стелю квартири застосувати їх як елементи шафи (вбудований варіант) ;
  • Шафи-купе маючи розсувні двері, допомагають раціонально використовувати житловий простір, тому що  не вимагають місця для відкриття .

Кутові Шафи-купе Прошу звернути Вашу увагу на кутові шафи-купе високої якості. Ми виготовляємо гарантовано якісну продукцію, з чудовою ціною. Кутові Шафи-купе користуються великою популярністю. Завдяки своїй ергономічності, користуватися кутовою шафою-купе не тільки зручно, але ще й приємно, а захищено компактності вони чудово вписуються в будь-який інтер’єр.  Вбудована Шафа-купеВбудована шафа-купе – оптимальний варіант для малих приміщень. За рахунок своєї вбудовуваності та компактності, Вбудована шафа-купе дозволить суттєво заощадити не зайнятий простір кімнати та візуально не зменшує її розмірів. так само вбудовані шафи-купе дуже багатофункціональні.