Стільниці зі збірного пластику

Ми пропонуємо Вам понад 200 декорів пластику для стільниць. Пластик – дуже міцний, термостійкий, легко чиститься, стійкий до стирання, ідеально підійде для Вашої кухні. Ми завжди раді допомогти Вам вдало скомбінувати сучасні матеріали, декоративний hpl пластик та створити привабливий дизайн, покращити декор у Вашому домі.

Пластик hpl

Пластик hpl  (High Pressure Laminate) – це пластик високого тиску, найбільш сучасний та багатофункціональний матеріал. Пластик  ніби міцна кольчуга захищатиме меблеві фасади від усіх зовнішніх впливів.

Пластик  заслужив роль лідера завдяки своїм практичним властивостям, як термостійкість, вологостійкість, хімостійкість та стійкість до стирання. Пластик  не тільки стійко продовжує термін служби ваших меблів, а й полегшує роботу нашим фахівцям. Пластик hpl не кришиться при розкрої, зручний у зберіганні та транспортуванні. Ви можете сміливо застосовувати  пластик   hpl  у будь-яких цілях. Він екологічно безпечний та естетично гарний. Не боячись вицвітання,  пластик  hpl  може встановлюватися в будь-якому місці, нехай навіть на яскравому і сонячному.

Матеріали та Стільниці зі збірного пластику окремо від меблів не продаються!

і багато ще…