Як вибрати Кухню

Щоб зрозуміти, які меблі для кухні Вам потрібні і уявити, якими вони будуть, застосовуючи відповідний дизайн кухні – спробуйте відповісти на наступні питання та врахувати наступні обставини:
На скільки членів сім’ї розраховані кухонні меблі?
Чи знадобиться Вам більше місця, якщо дві чи три особи одночасно готують, прибирають, а діти грають на кухні?
Як часто, коли і скільки людей їдять на кухні?
Ви тільки снідаєте, злегка перекушуєте чи щодня готуєте їжу?
Що для цього потрібно: обідній кухонний стіл, складний столик, стіл книжка, барна стійка зі стільцями, вікно в їдальню?
Які події відбуваються у приміщенні Вашої кухні: прийняття їжі, прання, відпочинок, перегляд ТБ, слухання музики, читання, кулінарні захоплення, домашня робота, бесіди?
У якій кольоровій гамі повинні бути Ваші кухонні меблі?

Вибір колірної гами залежить від освітлення кухні та особистих уподобань. Деяких людей заспокоюють холодні кольори, іншим подобаються теплі та яскраві, наприклад червоний. Використання простору.
Чи влаштовує Вас розмір приміщення кухні?
Як її збільшити? Чи можна пересунути стіну між кухнею та житловою кімнатою?
Чи можна обладнати кухню у кімнаті великих розмірів?
Яка площа робочої поверхні кухонних меблів Вам потрібна та якого типу?
Врахуйте висоту робочої поверхні. Вона залежить від розмірів побутової техніки (європейський стандарт h = 850 мм). Яку побутову техніку Ви використовуєте або плануєте використовувати, щоб Ваші кухонні меблі були набагато функціональнішими? Вам необхідна інформація про габаритні розміри побутових пристроїв.
Чи придатні Ваші кухонні меблі для застосування вбудованої побутової техніки?
Чи є потреба у додатковому освітленні на кухні? Яку кількість продуктів Ви зазвичай зберігаєте на кухні?
Скільки шаф для зберігання сипких продуктів, овочів, консервів потрібно передбачити?

Подумайте, як організувати Ваше робоче місце: в якій послідовності Вам зручніше розмістити мийку, стіл, плиту, холодильник і т.д. Чи потрібно передбачити місце для годування домашньої тварини? При замовленні кухонних меблів обов’язково намалюйте схему Вашого приміщення для кухні із зазначенням точних розмірів з урахуванням віконних та дверних отворів, нестандартних кутів та виступів. Врахуйте розміщення вентиляційних каналів, електричних розеток, проводку водопроводу та каналізаційного стоку. Ваші майбутні кухонні меблі вимагатимуть від Вас вирішення багатьох завдань щодо організації правильного оформлення кухонного простору. В цьому випадку добре скористатися нашими послугами та можливостями: виготовлення меблів для кухні на замовлення. На власному виробництві ми робимо нестандартні розміри кухні. У нас є в наявності достатня кількість оздоблювальних матеріалів, комплектуючих, фурнітури та аксесуарів, щоб Ваше замовлення було своєчасно виконане і Ваші кухонні меблі відповідали сучасним запитам. Сподіваємося, що наші поради допоможуть уникнути помилок при виборі кухні, і зроблений Вами вибір радуватиме Вас та Ваших близьких багато років.