Меблі на замовлення у Києві

Виготовлення меблів на замовлення

Мебель на заказ Киев

Наразі придбання кухні не викликає проблем. Якщо зайти в будь-який меблевий магазин вам запропонують будь-яку кухню, яку ви собі дозволите, однак у кожного господаря свої уподобання, а якщо придбати стандартну кухню, то під неї доведеться пристосовуватися, тому якщо ви бажаєте купити максимально. >функціональну кухню тож зверніть увагу на кухні вироблені на замовлення . Великий вибір найрізноманітніших рішень дозволить кожному покупцеві замовити кухню, що ідеально йому підходить. Замовити меблі для кухні Ви можете у нас, чудові як за дизайном, так і за ціною. Ми запропонуємо якісні кухні які будуть тішити не лише зовнішнім виглядом, а й водночас недорогою ціною та сучасним виглядом. Велика гама кольорів матеріалів та індивідуальний підхід дозволяють нам пропонувати кухні на замовлення будь-яких розмірів з оригінальним дизайнами різних конфігурацій. Останнім часом все частіше купуються кухні з фасадами з пластику в алюмінієвій рамці – Пластик, сам по собі один з найнадійніших матеріалів, а при поєднанні з алюмінієвим профілем, конструкція фасаду стає ще більш довговічною. Пластик  може бути як глянсовим, так і матовим. Матовий додає інтер’єру відчуття затишку та самотності, глянсовий пластик візуально розширює простір кімнати. Алюмінієві фасади виготовляються на основі ДСП або МДФ плити, на яку з двох боків наноситься пластик, який одягається в міцний алюмінієвий профіль.

Для швидкого прорахунку вашої кухні пропонуємо скористатися

Online Калькулятором кухні>>>

Мебель на заказ Киев

Шафа купе – є одним з популярних предметів меблів з очевидними перевагами: компактна та містка. Так, як у шафи-купе розсувні двері, можна встановити і у вузькому коридорі, тому він не вимагає багато простору. Шафи-купе затишно почуваються спальні, кабінеті, коридорі, в дитячій або бібліотеці. Шафи-купе цілком справлятися з функціями міжкімнатних перегородок. Шафи-купе бувають окремими і вбудованими. Продумавши внутрішнє наповнення шафи-купе, на малій площі вміщується величезна кількість речей. Шафи-купе чудово доповнюють дизайн передпокою. Шафи-купе Проектуємо та виготовляємо, відштовхуючись від переваг замовника, не ігноруючи призначення та розмір приміщення. Зроблені на замовлення шафи-купе будуть доповнювати вже наявні меблі як за кольором, текстурою так і за стилем. Виготовлення меблів на замовлення

Для швидкого прорахунку вашої шафи пропонуємо скористатися

Online Калькулятором шафи>>>

 Переваги меблів на замовлення магазинної.

Мебель на заказ Киев

Меблі виготовлені за індивідуальним замовленням завжди будуть перевершувати її готовий аналог у магазині, як за функціональністю, так і за якістю. Адже, продумати всі нюанси можна складаючи проект майбутніх меблів разом із замірником, і вирішити питання як по дизайну так і по розміщенню висувних ящиків, полиць їх габаритів та багато іншого. Важливо, що при виготовленні меблів на замовлення, у Вас є можливість, крім різноманітної фурнітури, вибрати кольори та текстури матеріалів з величезної палітри кольорів. Якість виконання фабричних меблів, що продаються в магазинах, трохи кульгає так, як виробники не можуть приділяти багато уваги одному замовленню чого не скажеш при виготовленні індивідуальних меблів, і як правило в серійному виробництві меблів використовуються дешеві матеріали і фурнітура, адже термін служби меблів залежить від матеріалів. і якості виготовлення меблів. Але треба врахувати що при виготовленні меблів на замовлення вам доводиться чекати від тижня до місяця, тоді як фабричні меблі ви можете придбати вже сьогодні. Тому якщо Вам потрібні якісні функціональні меблі по вашому дизайну, будемо раді Вам допомогти, якщо дешева, але відразу купуйте її в магазині.

zakazmebeli.kiev.ua