Наповнення розсувних систем

Наша компанія пропонує різноманітні фасади для меблів. Різні види МДФ і ДСП, а також як прикраса елементів меблів пропонуємо піскоструминний малюнок, рифлені стекла та дзеркала, фотофасади та багато іншого.
ba Ротанг і Бамбук Ротанг
Ротангові та бамбукові плити – екологічно чисті матеріали, що відрізняються високою якістю та приємним естетичним виглядом. Ротангова плита виготовляється з пальми і служить в декоративних цілях. Ротанг і бамбук в інтер’єрі вносять незвичайне почуття єднання з природою, спокою та безтурботності. По текстурі ротанг та бамбук.
pesk Піскоструминний
піскоструминний малюнок ПІСКОСТРУЙ – це технологія обробки скляної поверхні повітряно-піщаним струменем високого тиску, що утворюється в результаті змішування стисненого повітря і піску (абразиву). За допомогою такої технології можна матувати скло або дзеркало або наносити на нього різноманітні візерунки. Дзеркальні фасади з нанесеним на  поверхню.
orac
Фарбування – одна з нових технологій декоративної обробки скла.
Ця технологія надає можливість нанести будь-який відтінок кольору, при цьому шафа купе вписується в будь-який інтер’єр. Фарбування проводиться спеціальними полімерними лаками, що дозволяє створити широку гаму .
dss ДСП
ДСП ДСП Egger Високоякісна ЛДСП австрійської компанії EGGER. Використовувана при виготовленні емульсія і затверджувачі не містять хлор. одна з найбільш екологічно чистих ЛДСП у  світі.
fo Фотофасади
Фотофасади Шафи купе з фото фасадом та інші шафи купе – дизайн меблів від нашої компанії. Одне з найвдаліших рішень для Вашої шафи – це, безумовно,  ФОТОФАСАД!