Розсувна система АДС

Розсувна система «АДС» – це високоякісна система розсувних дверей. Сьогодні технологія, за якою виготовляються алюмінієві профілі та системи «АДС», — одна з найдосконаліших у світі. 

Матеріал для профілю «АДС» є сплавом з первинного алюмінію. Профіль виготовлений методом екструзії з використанням спеціального прес-інструменту. 

as-119 as-06 as-07 as-117
as-120-ruchka-bokova-shyrokyj-paz as-219 as-slim  
Slim
 

Розсувні системи без шафи не виготовляються

У дверей шаф-купе «АДС» як матеріал для конструкції використовуються товстостінні профілі. Двері шаф купе «АДС» можуть бути до 1500 мм завширшки та 3800 мм заввишки та більше, але при максимальній вазі дверей до 150 кг. 

Нижній ролик виготовлений з металевим підшипником, він не вимагає мастила та забезпечує безшумний та плавний хід дверей. Верхні ролики із високоміцного пластику. Як показала практика, нижні ролики «АДС» відрізняються великою надійністю та підвищеною міцністю. Ролик «АДС», на даний момент є одним із найкращих серед усіх систем. Максимальна витримувана вага одного нижнього ролика – 75 кг. Використовувані механізми у дверях і направляючі дозволяють зробити до 100 000 циклів відчинення-зачинення дверей за термін служби механізму, а це приблизно 25 років.

serebro grafit bronza tm bronza sv
Серебро
Графит
Бронза Темная
Бронза Светлая
zoloto roz venge gl dub gl brash nikel
Золото
Рожеве
Венге
Глянець
Дуб
Глянець
Браш
Нікель

Профіль бічного обрамлення дверей є «ручкою» для відкриття/зачинення. Жорстка рама “АДС” дозволяє виготовляти “комбіновані” двері – з різним наповненням по вертикалі та горизонталі і відкриває найширші дизайнерські можливості. У системі шаф-купе «АДС» застосовано приховане встановлення роликів, що дозволяє виключити попадання пилу всередину механізму та надає широкі можливості для оформлювальних рішень без шкоди якості кочення дверей. Нижня напрямна практично не виступає над поверхнею підлоги. Вертикальний профіль дверей «АДС» має спеціальний паз, який поміщають особливу щітку-відбійник,- яка є амортизатором при закриванні дверей і перешкоджають проникненню пилу. Також у системі «АДС» передбачена установка доводчика власної конструкції.

Система «АДС» також дозволяє збирати у варіанті дверей, для чого використовуються однополозні напрямні і поворотний елемент. Завдяки малій висоті нижньої напрямної та прихованого роликового механізму двері придатні для використання як міжкімнатні двері та розсувні перегородки.